Geoblog.pl    AgataM    Podróże    Indie 2011    Pushkar

Pushkar

Indie, Pushkar

Podroz z Udaipuru do Pushkaru (300 km) zajela troche ponad 7h. Autobus byl TRAGICZNY. Podskakiwal jak na trampolinie, wiec przepalam moze lacznie 2 godziny... Obolala wylalam sie z autobusu po 5.00 w Ajmer, skad nastepny autobus zawiozl nas do Pushkaru. W tym czasie poznalam 2 Szwajcarki i Fina, ktory - jak sie okazalo - byl w tym samym hotelu co ja w Udaipurze.

Znalezienie rozsadnego hotelu (glownym kryterium byl standard), zajelo nam blisko 2h.
Razem z Kimma (Fin) wybralismy sie na 3- godzinny spacer na pobliska gore, z ktorej widok odslanial caly Puskar i okolice. Po drodze poznalismy Szweda, ktory jest archeologiem i podrozuje od Istambulu przez Iran, Turkmenistan, przez Tybet, Chiny, Nepal, Indie i nie wiem co jeszcze.

Zabawne. Kiedy przed wyjazdem zastanawialam sie, czy nie pojechac z kims, wiekszosc moich znajomych i bliskich powiedziala '5 tygodni?? no way'. Tutaj, niemal kazdy kogo spotykam, podrozuje 3, 4, 5 miesiecy, pol roku, rok. Kiedy mowie im, ze jestem tu miesiac, patrza na mnie z politowaniem jak na malego psiaka i mowia 'ooo, nie zdazysz nawet dobrze poczuc tego miejsca...'
So true.
Mam wrazenie, ze czas przeplywa mi przez palce. Chcialabym tu zostac z pol roku. Chcialabym pojechac do Nepalu. Zobaczyc Kambodze. Sri Lanke.
Czuje, ze wroce tu szybciej, niz przypuszczam.

Sam Pushkar.... No. Moze byc :)

! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy

AgataM
Agata
zwiedziła 2% świata (4 państwa)
Zasoby: 23 wpisy23 27 komentarzy27 102 zdjęcia102 0 plików multimedialnych0

02.04.2011 - 02.05.2011